Wysyłki kurierskie dla firm

Szwecja to skandynawski kraj leżący nad Bałtykiem. Można powiedzieć, że to nasz bliski sąsiad zza wody. To także idealne miejsce, by zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym. Szwedzki e-commerce rozwija się o 9% w skali roku i wciąż nie jest rynkiem nasyconym.

Jednak wielu przedsiębiorców zastanawia się, czy sprzedaż transgraniczna jest dla nich, czy podołają jej i na tym nie stracą. To zrozumiałe. Dlatego, żeby nie utrudniać sobie życia, warto skorzystać z usług wyspecjalizowanego operatora logistycznego. Realizuje on nie tylko przesyłki kurierskie dla firm, ale zapewnia szereg pomocnych w handlu zagranicznym usług. W tym artykule opowiemy o Olza Logistic, która wspiera polskie sklepy internetowe sprzedające za granicę.

Operator logistyczny Olza Logistic jako wsparcie e-sklepu

Bez sprawdzonych partnerów w biznesie nie ma mowy o rozwijaniu swojej działalności. Dlatego warto nawiązać współpracę z doświadczonym operatorem logistycznym, który oprócz klasycznego dostarczania paczek oferuje jeszcze inne usługi. W ofercie Olzy znajdziesz:

  • doręczenia paczek za pomocą najlepszych i najpopularnijeszych firm kurierskich w danym kraju docelowym;
  • wielokanałowe dostawy za pomocą automatów paczkowych, punktów odbioru i home delivery;
  • całkowitą logistykę zwrotów z magazynami w państwie klienta;
  • fulfillment;
  • prostą integrację Twojego e-sklepu z systemem logistycznym Olzy dzięki API;
  • możliwość obsługi call center i biura obsługi klienta w obcym języku;
  • tłumaczenia strony internetowej i oferty;

Sporo, prawda? Wybierając usługi Olzy, otrzymujesz nie tylko przesyłki kurierskie dla firm, ale szersze wsparcie Twojej działalności.

Przesyłki kurierskie dla firm i e-commerce

Kiedy postanowisz wejść na szwedzki rynek e-commerce, to kluczową rolę w wysyłce paczek do klientów odgrywa ich cena. I tutaj operator logistyczny Olza Logistic pozytywnie zaskakuje. Współpracując z różnymi  firmami kurierskimi jest w stanie negocjować korzystne, czyli niższe ceny wysyłki, niż gdybyś robił to na własną rękę. A to przekłada się na bezpośrednie korzyści dla Ciebie jako klienta.

Obszar działania tego operatora logistycznego obejmuje m.in. Czechy, Słowację, Bułgarię, Rumunię, Węgry, Słowenię, Grecję, Chorwację, kraje bałtyckie oraz Skandynawię. Jednakże Olza Logistic oferuje więcej niż tylko dostawę paczek – dostarcza wartości, które mogą okazać się nieocenione dla Twojego e-sklepu.

Szwedzki rynek e-commerce

Perspektywy rozwoju szwedzkiego rynku e-commerce są doskonałe. Rośnie on obecnie o 9% w skali roku, a na 10 mln obywateli tego kraju, aż 9,2 mln korzysta z internetu. Większość z tych osób dokonuje zakupów w sieci, co stwarza potężne możliwości rozwoju dla polskich sklepów internetowych. Jednak Szwed to klient wymagający, który docenia prostą nawigację na stronie, skuteczną wyszukiwarkę produktów oraz przejrzyste zasady zwrotów i reklamacji. Oczywiście jak każdy Skandynaw ceni sobie także wysoką jakość i fakt, że strona sklepu jest w jego języku.

Gdy na poważnie myślisz, by prowadzić sprzedaż transgraniczną w Szwecji, to musisz się do niej rzetelnie przygotować. Potężnym wsparciem będzie tutaj Olza Logistic, która nie tylko dowiezie zamówienia do klienta, ale też obsłuży zwroty, przetłumaczy Twoją witrynę i zapewni wsparcie biura obsługi. Zaopatrzony w takie zaplecze możesz skutecznie wejść ze swoją ofertą za granicę i podbić szwedzkie serca jakością usług oraz produktami. Gra jest warta świeczki, gdyż Szwecja to kraj majętny, więc warto dodać ją do swojego portfolio..

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

MOŻE SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ...

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji na temat rozliczania podatku VAT w firmie transportowej?

Rozliczanie podatku VAT w firmie transportowej może być skomplikowane i czasochłonne. Szczególnie…

Opłaty za parkowanie – jak nie przepłacić?

Czy zdarzyło Ci się kiedyś przepłacić za parking dla swojej ciężarówki? Jeśli…

Uniwersalne oprogramowanie wagowe – te cechy są kluczowe

Prowadzisz działalność gospodarczą i wahasz się, jaki program do wagi samochodowej wybrać?…

Tachografy inteligentne II generacji – jak zmieniają branżę transportową?

Wprowadzenie obowiązkowego korzystania z tachografów inteligentnych drugiej generacji drugiej wersji (G2V2) oznacza…