smartwatch dla kierowcy zawodowego
Źródło: Garmin

Szukasz smartwatcha dla kierowcy ciężarówki? A może jeszcze kierowcą zawodowym? Nie mogłeś trafić lepiej! Koniecznie poznaj smartwatch Garmin Instinct® 2 — dēzl™ Edition w wyjątkowej odsłonie dedykowanej truckerom!

Smartwatch dla kierowcy ciężarówki Garmin Instinct® 2 — dēzl™ Edition

Smartwatch Garmin Instinct 2 dēzl Edition to wyjątkowy smartwatch dedykowany kierowcom zawodowym, który swoją premierę miał na początku 2022 roku.

Garmin znany z produkcji doskonałych nawigacji dla ciężarówek zaprezentował wtedy swój nowy smartwatch, który charakteryzuje się ogromną baterią (do czterech tygodni w trybie zegarka!) i wzmocnioną ochroną przed upadkami (chemicznie wzmocnione szkło oraz ramka i obudowa wzmocniona włóknem szklanym). Wow!

Dodatkowo otrzymujesz pełną gamą inteligentnych i sportowych funkcji zaprojektowanych z myślą właśnie o kierowcach ciężarówek.

Szukasz smartwatcha, który pomoże Ci monitorować stan zdrowia podczas długich tras i powiadomi Cię, kiedy musisz zrobić sobie przerwę i wygospodarować czas na doładowanie swoich baterii? Koniecznie sprawdź ten model.

smartwatch dla kierowcy ciężarówki
Źródło: Garmin

Aplikacja dēzl™ w App Store/Google Play

Smartwatch Garmin Instinct 2 działa w połączeniu z aplikacją dēzl™ na Twoim smartfonie. Znajdziesz ją zarówno w sklepie Play, dostępnym na Androidzie oraz w AppStore, czyli sklepie Apple.

Z naszego doświadczenia wiemy, że aplikacja Garmin działa bardzo szybko i sprawnie. Na pewno twórcy mogą pochwalić się ciekawszymi i lepiej zaprojektowanymi rozwiązaniami niż np. to co możemy odnaleźć w aplikacjach od TomTom.

W aplikacji dēzl™ możesz zapoznać się z planami krótkich treningów opracowanych przez Trucker’s Life Foundation – organizację non-profit, która od wielu lat zajmuje się promocją zdrowego trybu życia wśród kierowców ciężarówek. Serie treningowe zostały zaplanowane tak, żeby idealnie wpasowały się w wolny czas podczas postoju.

Aplikacja przygotuje dla Ciebie zróżnicowane plany treningowe (m.in. treningi interwałowe, treningi aerobowe i treningi beztlenowe) biorąc oczywiście pod uwagę to, że w trasie nie będziesz miał ze sobą specjalistycznego sprzętu.

Większość dostępnych ćwiczeń, bez problemu wykonasz z użyciem jedynie masy swojego własnego ciała. Jeśli w Twojej kabinie znalazło się miejsce na hantle – jeszcze lepiej! Pamiętaj, że te treningi nastawione są przede wszystkim na promowanie zdrowego trybu życia wśród kierowców zawodowych.

Zegarek dla kierowcy ciężarówki – gdzie kupić?

Jeśli klikniesz w link zamieszczony na blogu Okiem Truckera lub za jego pomocą sfinalizujesz zakup danego produktu, możemy otrzymać prowizje. Nie ma jednak to wpływu na to o jakich produktach piszemy na naszym blogu.

Zawsze wskazujemy jednak te produkty, które naszym zdaniem są najbardziej godne uwagi. Zamieszone na blogu informacje i ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

MOŻE SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ...

Jaką nawigację do samochodu ciężarowego wybrać? – ranking 2023

Spis treści Najlepsze nawigacje do ciężarówki 2023 – TL;DRJaką nawigację dla ciężarówki…

Co to jest tachograf cyfrowy i jak działa?

Spis treści Czym jest tachograf cyfrowy?Tachograf cyfrowy vs Tachograf analogowyPrzepisy dotyczące czasu…

Sprzedaż pojazdów ciężarowych w 2022 roku

Spis treści Polecamy również: Ranking nawigacji do ciężarówki 2023→ (5) Sprzedaż ciężarówek…

Ubezpieczenie samochodu ciężarowego 2023 bez tajemnic

Spis treści Ubezpieczenie samochodu ciężarowego – ile kosztuje?Zakres ubezpieczenia samochodu ciężarowegoOd czego…