Samochody serwisowe zabudowy

Prowadzenie działalności gospodarczej, która wymaga pracy bezpośrednio u klienta lub w terenie, nie jest łatwym zadaniem. Klasyczne zabudowy samochodów dostawczych zwykle nie uwzględniają potrzeb przedsiębiorcy w tym zakresie. W rezultacie przewożenie narzędzi jest uciążliwe, a ekwipunek jest narażony na uszkodzenie. Firma GEMA ma gotowe rozwiązanie tego problemu. Przeczytaj, jak zapewnić większą elastyczność przestrzeni ładunkowej i stworzyć mobilny warsztat.

Dla kogo przeznaczony jest mobilny warsztat samochodowy?

Mobilne warsztaty to rozwiązania technologiczne, które pozwalają przewieźć bezpiecznie wszystkie narzędzia, urządzenia i aparaturę pomiarową, jakie przechowujesz w warsztacie stacjonarnym. Doposażenie pojazdu w różnego rodzaju elementy uwzględniające indywidualne potrzeby przedsiębiorcy pozwala stworzyć ruchome stanowisko pracy zawsze wtedy, kiedy go potrzebujesz. Tak wszechstronne furgony to rozwiązanie stosowane m.in. w branży:

 • instalatorskiej i serwisowej;
 • budowlanej;
 • OZE (montaż fotowoltaiki, pomp ciepła, kolektorów słonecznych);
 • kolejowej i transportowej;
 • związanej z utrzymaniem ruchu.

Jeżeli nie jesteś pewien, czy wykorzystasz zabudowę warsztatową w swojej firmie, skontaktuj się z doradcami firmy GEMA. Zaprojektują dla Ciebie mobilne biuro gotowe do działania w każdej chwili.

Zabudowy samochodowe

Jak zaprojektować przestrzeń ładunkową, aby wspierała Twój biznes?

Fabryczne przygotowanie przestrzeni bagażowej z reguły nie będzie wystarczające dla firm, które świadczą wyspecjalizowane usługi. Dlatego idealny samochód z zabudową warsztatową to taki, w którym możesz wykorzystać całą dostępną przestrzeń dokładnie tak, jak tego potrzebujesz niezależnie od wielkości furgonu oraz dostępnych wymiarów powierzchni skrzyniowych.

Mobilny warsztat wykorzystasz nie tylko do przewożenia materiałów i transportowania sprzętów. Odpowiednia zabudowa pomoże Ci zabezpieczyć kosztowne urządzenia pomiarowe, liczniki elektryczne oraz narzędzia specjalistyczne, które w innych warunkach byłyby narażone na wstrząsy, wibracje i uderzenia.

Z jakich elementów składa się mobilny warsztat?

Warsztatowa zabudowa do samochodu dostawczego GEMA może obejmować m.in.:

 • panele boczne;
 • uchwyty na spraye, kable, apteczki, imadła;
 • szuflady klasyczne oraz boczne;
 • półki;
 • boksy i kuwety warsztatowe;
 • uchwyty do mocowania skrzynek;
 • blaty robocze.

Warsztatowa zabudowa do auta dostawczego może składać się też z bardziej wyspecjalizowanych akcesoriów, jak rozkładane imadło do prac ślusarskich, pasy transportowe z adapterami, uchwyty do różnego rodzaju przenośnych akcesoriów czy wysuwana platforma do agregatu.

Zabudowy warsztatowe do aut

Wiele elementów konstrukcyjnych dostępnych jest w kilku wariantach długości, szerokości i głębokości. W rezultacie konstrukcję mobilnych warsztatów zawsze można dopasować do szerokiej gamy furgonów zarówno małych, średnich, jak i dużych oraz do wszechstronnego samochodu klasy premium.

Jeżeli chcesz, aby zabudowa samochodowa składała się z innych elementów i potrzebujesz w warsztacie specjalnych rozwiązań, skontaktuj się z GEMA Poland. Każdy element mobilnego warsztatu jest projektowany na indywidualne zamówienie, dlatego ogranicza Cię wyłącznie Twoja wyobraźnia!

Dlaczego warto wybrać zabudowę warsztatową GEMA?

Mobilny warsztat samochodowy możesz zamówić w wielu firmach zajmujących się doposażaniem pojazdów dostawczych. Praktyczne połączenie platformy ładunkowej oraz rozwiązań spotykanych w warsztacie sprawia, że praca w terenie staje się prostsza. Dlaczego warto wybrać współpracę właśnie z firmą GEMA Poland?

Zabudowa samochodowa dopasowana do indywidualnych potrzeb

Przede wszystkim każdy mobilny warsztat GEMA to oddzielny i unikalny projekt. Opatentowane i niestosowane nigdzie indziej rozwiązania to efekt wielu lat badań oraz analizy potrzeb przedsiębiorców. Decydując się na nie, wiesz, że zabudowa do dostawczaka będzie dokładnie taka, jak potrzebujesz.

Każda współpraca z klientem zaczyna się od rozpoznania jego potrzeb biznesowych. Następnie na podstawie tych ustaleń powstaje wstępny projekt, który niezwłocznie po akceptacji jest realizowany.

Wytrzymała zabudowa warsztatowa do samochodu

Każdy mobilny warsztat samochodowy GEMA jest projektowany tak, aby zabezpieczyć narzędzia specjalistyczne. Jednocześnie dysponujesz różnorodną przestrzenią ładunkową, więc bez trudu przewieziesz nawet najbardziej nietypowy rodzaj bagażu.

Połączenie aluminium i polimerów

Unikalne rozwiązanie stosowane w zabudowach GEMA obejmują połączenie dwóch rodzajów materiałów. Stelaże wykonane są z lekkiego i wytrzymałego anodyzowanego aluminium. Nie tylko zapewnia ona sztywność i nośność całej konstrukcji, ale dzięki niskiej masie własnej efektywnie ogranicza spalanie do 0,5 litra paliwa na każde 100 km. Polimerowe spody półek i szuflad są odporne na uszkodzenia i łatwe do utrzymania w czystości. Autorska technika montażu zapewnia bezszelestną pracę wszystkich ruchomych elementów.

Przemyślane rozwiązania do wykorzystania na co dzień

Warto wspomnieć, że zarówno półki, jak i szuflady GEMA są wyposażone w ruchome separatory, zabezpieczające umieszczone tam przedmioty przed przemieszczaniem się i wypadnięciem w trakcie jazdy. Jednocześnie montażu półek możesz dokonać samodzielnie, jeżeli uznasz, że lepiej sprawdzą się one na innej wysokości niż początkowa. Udźwig każdej półki to aż 120 kg. Z zabezpieczeniem ładunku od GEMA dzięki niezawodnym samochodom dostawczym dotrzesz w najtrudniej dostępną lokalizację bez obawy o stan bagażu.

Szybka realizacja

Wszechstronne furgony zapewnią wygodną obsługę klienta, ale co z czasem realizacji spersonalizowanego zamówienia? Każdy mobilny warsztat samochodowy GEMA jest projektowany w ciągu kilku dni. Specjaliści przeprowadzają montaż bezpośrednio u klienta

Znajdź najlepszą konfigurację mobilnych warsztatów z firmą GEMA

Firma GEMA to polski producent z ponad 30-letnim doświadczeniem, który oferuje kompleksowe zabudowy warsztatowe do samochodów każdej marki. Z jej pomocą możesz stworzyć mobilne biuro do pracy w terenie niezależnie od rodzaju wykonywanej działalności. Nie ma znaczenia, czy chcesz unowocześnić flotę samochodów w swojej firmie, czy właśnie zmieniasz branżę lub chcesz poszerzyć wachlarz świadczonych usług. Rozwiązania GEMA ułatwiają obsługę klienta, gdziekolwiek jesteś. Zaprojektuj samochód tak, aby spełniał wszystkie Twoje oczekiwania względem Twojego mobilnego biura!

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

MOŻE SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ...

Czym są „wyścigi słoni” na drogach?

Wyścigi słoni, choć określenie brzmi nieco humorystycznie, odnoszą się do poważnego problemu…

Drabina do cystern – kompleksowa obsługa pojazdów wielkogabarytowych

Czy wiesz, że branża TSL w Polsce generuje 6% PKB? Szacuje się,…

Kredyt hipoteczny dla kierowcy zawodowego na dietach – co warto wiedzieć?

Dochód przy kredycie hipotecznym jest podstawową kwestią, od której zależy zdolność kredytowa.…

W jaki sposób zorganizować międzynarodowy transport chłodniczy, który będzie bezpieczny dla przewożonego ładunku?

Organizacja międzynarodowego transportu chłodniczego jest kluczowa dla bezpieczeństwa i zachowania jakości przewożonych…