Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 27.10.2022 roku

RT: UWAGA! Ograniczenia w ruchu na #A1. W związku z inwentaryzacją wiaduktu na 336 km trasy – między węzłami Tuszyn i Piotrków Tryb. Zach. zwężenia na obu jezdniach do 1 pasa ruchu! Uważajmy! Zakończenie ok. 19.00.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 26.10.2022 roku

RT: Po analizie ruchu na węźle Lubelska w ciągu #S17 oraz na węźle Opacz w #S2 wprowadzamy rozwiązania, które poprawią przepustowość na najbardziej obciążonych kierunkach ruchu. Pierwsze zmiany już wkrótce.

https://twitter.com/GDDKiA_Byd/status/1585239947854086145?s=20&t=tYrwco-A8wkiT9axBkjK0Q

RT: 🛣️ Na 23-km #S5 Nowe Marzy – #Świecie Południe trwają procedury wdrażania stałej organizacji ruchu. Tym samym znosimy funkcjonujące ograniczenie prędkości do 80 km/h. Wprowadzanie zmian w oznakowaniu zakończy się w godzinach wieczornych.
#ŁączymyPolskę #funduszeue

RT: S8 na wysokości Wolborza, trwa naprawa nawierzchni. Na każdej z jezdni z ruchu wyłączony jest prawy pas na odcinku kilkuset metrów. Zakończenie prac 31 października. Uważajmy!

RT: UWAGA! W związku z koniecznością naprawy skarp, zamknięta łącznica Łódź – Warszawa na węźle Piotrków Tryb. Zach. (#A1/#S8) . Jadąc z Łodzi trzeba dojechać do węzła Piotrków Tryb. Pd. i tam zawrócić. Prace prowadzone będą także jutro w godz. 6.00 – 19.00.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 25.10.2022 roku

RT: ⚠️ Uwaga kierowcy! Usunięcie utrudnienia na #A4 w #Zabrze ➡️ #Wrocław może potrwać jeszcze do godziny 15:00. Zablokowane są 2 pasy ruchu. Z powodu wycieku ropy ze spalonego pojazdu ruch odbywa się tylko 1 pasem.

RT: Aktualizacja: prace zakończone. Ruch się odbywa całą szerokością obu jezdni.

RT: ❗️W związku z demontażem linii wysokiego napięcia przez PSE biegnącej nad #S17 w Woli Duckiej (odc. Warszawa-Kołbiel), na czas wykonywania prac ruch na drodze jest wstrzymywany na ok. 15 min. Zgodnie z zapowiedzią wykonawcy, prace zostaną dziś zakończone.

RT: Przypominamy o naprawie nawierzchni na autostradzie #A2 między węzłami Łowicz i MOP-em Mogiły, czyli na odc. 26 km na jezdni do Warszawy. Prace potrwają do jutra tylko na prawym pasie! Zwalniamy do 80 km/h.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 24.10.2022 roku

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 23.10.2022 roku

RT: Tak wygląda dobrze przygotowany front robót. O 23 rozpoczęło się układanie warstwy ścieralnej!

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 22.10.2022 roku

https://twitter.com/GDDKiA_Byd/status/1583714330390171648?s=20&t=tYrwco-A8wkiT9axBkjK0Q

RT: 📣 Nocą zakończyliśmy wprowadzanie nowej organizacji ruchu. #S5 🛣️ w pełnym przekroju 2×2 jest przejezdna na całej długości. Jedź ostrożnie!

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 21.10.2022 roku

RT: 📣 W najbliższą środę (26 X) planujemy wdrożenie stałej organizacji ruchu, a tym samym zniesienie ogr. prędkości do 80 km/h, na #S5 odc. Nowe Marzy – #Świecie Południe. 🛣 Szerokiej drogi!
#ŁączymyPolskę #kujawskopomorskie #FunduszeUE

RT: ⚠️ Uwaga Kierowcy! Informujemy o zamknięciu wjazdu na MOP #Dobieszowice Wschód na jezdni w kier. #Łódź w ciągu autostrady #A1. MOP ponownie będzie dostępny od 25 X. Zaplanuj wcześniej postuj na MOP #Wieszowa lub później na MOP #Woźniki.

RT: Odcinek #S19 #Kraśnik – #JanówLubelski liczy 18 km. Zbudowaliśmy tu 21 obiektów inżynierskich, w tym most, 14 wiaduktów i 6 przejść dla zwierząt. Kierowcy korzystają z tego fragmentu trasy #ViaCarpatia od 16 grudnia 2021 r.⬇️
🍁🍂 #ŁączymyPolskę #FunduszeUE

RT: Dobra wiadomość dla osób mieszkających po obu stronach budowanej autostrady #A1 na wysokości Rozprzy! Dziś oddany zostanie do użytkowania nowy wiadukt łączący Wroników z Laskami. Oznacza to koniec konieczności korzystania z objazdów.
#funduszeUE.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 20.10.2022 roku

RT: Tunel pod górą Luboń Mały stanowi 12,3% #S7 #Lubień #RabkaZdrój. Koszt całego ok. 16 km odcinka wraz z dwujezdniowym odcinkiem #DK47 od Rabki do Chabówki wyniesie ponad 2,5 mld zł. Wartość dofinansowania #FunduszeUE wyniesie ok. 1,3 mld zł.
#Zakopianka

RT: Zaawansowanie robót na #S11 #Koszalin-#Zegrze Pomorskie przekroczyło już 70 %. W III kwartale przyszłego roku planowane jest zakończenie inwestycji. To jeden z 3 odcinków realizacyjnych S11 Koszalin-#Bobolice. Na poniższym filmie prezentujemy realizowane roboty. #ŁączymyPolskę

RT: Przypominamy – dzisiaj od godz. 11 do 15 zawężenia #S7 odcinek #Chęciny #Jędrzejów – jezdnia do #Warszawa w #Smyków, jezdnia do #Kraków w #Wrzosy w związku z pracami przy czujnikach stacji ważenia pojazdów. Ograniczenie prędkości do 80 km/h
#Świętokrzyskie

RT: Ruszyła naprawa nawierzchni na #S8 między węzłami Wolbórz i Studzianki na jezdni w kier. Warszawy – 342 trasy. No odc. ok 600 m ruch odbywa się tylko lewym pasem. Ograniczenie do 80 km/h. Planowane zakończenie 31.10.22.

RT: Ograniczenia na autostradzie #A1 między węzłami Piotrków Tryb. Zach i Tuszyn, na jezdni w kierunku Gdańska. Na odc. ok. 5 km myte są ekrany, zamknięty pas awaryjny i wolny. Zakończenie ok. 19.00.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 19.10.2022 roku

RT: 📢 Duże zmiany na #S5 ze #Świecie do #Bydgoszcz. Do piątku 21 X pojedziemy na pozostałym odcinku z Gruczna do Trzeciewca w pełnym przekroju 2×2.

RT: Jesień na drodze #S19 w woj. lubelskim🍁🍂☀️
#ŁączymyPolskę #ViaCarpatia #FunduszeUE

RT: TBM płynie, a tymczasem na #budowa #S19 #Rzeszów – #Babica trwają prace ziemne, wzmacnianie podłoża oraz prace przy obiektach. Mija 3⃣3⃣ tydzień robót. #Podkarpacie #ŁączymyPolskę #ViaCarpatia

RT: Dzisiaj będą utrudnienia w ruchu na obwodnicy #Kobylanki w ciągu #S10 – zwężenie jezdni w kierunku #Stargardu do 1 pasa ruchu. Wykonywane będzie oznakowanie poziome w rejonie wiaduktu nad drogą #Zieleniewo-#Miedwiecko

RT: MOP Lisiny Wschód na drodze #S3 jest już otwarty. Można bez przeszkód korzystać z całej infrastruktury MOPu. @GDDKiA #brd #lubuskie

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 18.10.2022 roku

RT: Został przywrócony przekrój po 2 pasy ruchu na w. #Gdynia Wielki Kack na Obw. Trójmiasta!!! Miało to związek z pracami budowlanymi na nowej #S6.
@GDDKiA #ŁączymyPolskę dzięki #FunduszeUE. #pomorskie #trojmiasto

RT: Coraz bliżej zakończenia 1️⃣ etapu remontu #S86 #Sosnowiec – #Katowice. Zakończyło się już układanie naw. mineralno-asfaltowej na pasach lewym i środkowym na obu jezdniach. Trwa 🖌️ malowanie oznakowania poziomego na jezdni ⬇️ Katowice przed czwartkowym rozpoczęciem nowego etapu.

RT: W nocy z 19 na 20 października w związku z pracami konserwacyjno-naprawczymi przy węźle Poznań Zachód na wiadukcie WS-26 (w ciągu S11 kierunek na Piłę) nastąpi krótkotrwałe zamykanie ruchu na jezdni lewej oraz łącznicy wjazdowej z #A2 na #S11c w kierunku Piły.

RT: Lato, jesień, zima na obwodnicy Lublina🙃
Nasz węzeł #Lublin Sławinek skończył w tym roku 8 lat!
Tak się prezentuje w trzech odsłonach:
☀️🥀🍂🍁🌨️⛄️
#rymy
#ŁączymyPolskę
#FunduszeUE #S17 #S19 #Lublin #drogi

RT: Ruszyły roboty bitumiczne przy układaniu podbudowy na odcinku #S61 Ostrów Mazowiecka Północ (roboczo Podborze) – węzeł Śniadowo. Zaawansowanie wszystkich prac – ok. 40%. Planowane oddanie do ruchu tego fragmentu #S61, to IV kwartał 2023 r. #ŁączymyPolske #FunduszeEU

RT: Wczoraj zostały zakończone prace bitumiczne na poszerzeniu Obw. Trójmiasta związane z budową #S6. Dziś kontynuowane są roboty: ustawiane barier, humusowanie, trasowanie, demontaż oświetlenia. Późnym wieczorem spodziewane jest przełożenie ruchu. @GDDKiA
#ŁączymyPolskę #funduszeUE

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 17.10.2022 roku

RT: S7 #obwodnicaKielc #Świętokrzyskie w jesiennej aurze
@GDDKiA_Kielce @GDDKiA
#FunduszeUE

RT: Od dzisiaj 🇵🇱 jest wśród państw, które świadczą Europejską Usługę Opłaty Elektronicznej. Dzięki #EETS można płacić za przejazd drogami objętymi elektronicznym poborem opłat w całej #UE za pomocą jednego urządzenia pokładowego.
#eTOLL #eUsługiKAS

RT: Na w. #Gdynia W. Kack na Obw. #Trójmiasto roboty bitumiczne przy nowej #S6 przebiegają zgodnie z planem. Wczoraj była wykonywana warstwa wiążąca, a dziś – ścieralna. Przypominamy: zwężenia do 1 pasa potrwają do środy rano!
#ŁączymyPolskę #FunduszeUE #pomorskie

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 16.10.2022 roku

RT: UWAGA! #MOP Lisiny Zachód na #S3 w kierunku #Legnica, pomiędzy węzłami #NowaSól Południe i Nowa Sól Zachód będzie zamknięty do godzin porannych 19.10. Zachęcamy do korzystania z sąsiednich MOPów: Polkowice (#dolnośląskie) i Racula Wschód (#lubuskie).
#brd

RT: Pomimo niedzieli trwają prace bitumiczne przy nowej #S6 na w. #Gdynia W. Kack na Obw. #Trójmiasto. Przypominamy, że trasa będzie zwężona do 1 pasa w każdym kierunku do środy rano.
#ŁączymyPolskę #FunduszeUE #pomorskie

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 14.10.2022 roku

RT: Dziś podpisaliśmy umowę na zaprojektowanie i budowę drogi #S17 na południe od Zamościa, na odc. #Zamość Wschód-Zamość Południe🖊️
➡️12,5 km drogi ekspresowej
➡️most i 9 wiaduktów
➡️8 przejść dla zwierząt
➡️rozbudowa 4 km DK74
#ŁączymyPolskę #drogi

RT: Elementy maszyny #TBM, która wydrąży tunel na #S19 #Rzeszów-#Babica ruszyły ze #Szczecina Odrą w rejon #Opola. To początke wieloetapowej drogi przez kolejne województwa. Jedną z głównych części maszyny jest tarcza skrawająca o masie 220 ton. #ŁączymyPolskę

RT: W związku z budową wiaduktu nad #S7 #Widoma #Kraków zamknięta została ul. Wąwozowa w Krakowie na odcinku 100 m. Ruch skierowany jest na drogę tymczasową.

RT: ⚠️🚧 Uwaga Kierowcy. Na #A1 w #Wieszowa zderzyły się 2 samochody osobowe i 1 ciężarowy. Są ranni. Jezdnia jest zablokowana. Służby prowadzą działania na miejscu zdarzenia. Wyznaczono objazd poprzez w. #Zabrze-Północ na #DK78, dopuszczono ruch w kierunku #Gorzyczki

RT: Na #drogach krajowych zaczęły pojawiać się znaki A-32 – wskazujące na miejsca szczególnie narażone na oszronienie jezdni. Zbliża się okres zimowy. Będziemy również sprawdzać sprzęt wykonawców zimowego utrzymania, na 1 listopada 100% gotowości. #zima #zachodniopomorskie

RT: Od dziś na budowanym odcinku autostrady #A1 między Piotrkowem i Kamieńskiem kierowcy mają do dyspozycji 5,5 km nowej zachodniej jezdni o szerokości 3 pasów. Przy Woli Krzysztoporskiej 4,4 km i na wysokości węzła Kamieńsk 1,1km!
#funduszeUE

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 13.10.2022 roku

RT: UWAGA! ⚠️ZMIANY w harmonogramie utrudnień na w. #Gdynia Wielki Kack na Obw. Trójmiasta związane z budową #S6.
#łączymyPolskę dzięki #FunduszeUE w #pomorskie. Fot. Krzysztof Nalewajko/GDDKiA

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 10.10.2022 roku

RT: Ponowne utrudnienia w ruchu na Obw. Trójmiasta w. #Gdynia Kack związane z budową #S6 – zwężenie jezdni do 1 pasa ruchu w każdym kierunku. Najpoważniejsze – w dniach 14-18.10.2022 r. @GDDKiA #ŁączymyPolskę dzięki #FunduszeUE

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 5.10.2022 roku

RT: Największe elementy maszyny #TBM, która będzie drążyła #tunel na #S19 #Rzeszów Płd. – #Babica wyruszyły z portu #Santander 🇪🇸. Statek🚢 dotarł już do portu w #Hamburg. Kolejny przystanek to #Szczecin🇵🇱. #ŁączymyPolskę #ViaCarpatia #Podkarpacie

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 4.10.2022 roku

RT: 🏗️👷 Rozpoczęła się budowa #S1 #Dankowice -#BielskoBiała❗️Wczoraj w godz. popołudniowych przekazaliśmy teren budowy wykonawcy. Zaczynamy od rozpoznania saperskiego, prac geodezyjnych i budowy dróg technologicznych.
@MI_GOV_PL @GDDKiA #ŁączymyPolskę

RT: Uwaga! W związku z remontem cząstkowym na autostradzie A4 na wysokości MOP-u Prószków (238 km) występują utrudnienia w kierunku Wrocławia. Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności!

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 3.10.2022 roku

RT: 📢❗ Uwaga! Dla kilku powiatów w naszym województwie wydano ostrzeżenia przed silnym wiatrem. Ostrożniej jeździmy zatem w okolicach Grudziądza, Brodnicy, Golubia-Dobrzynia, Lipna, Rypina i Włocławka!

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 2.10.2022 roku

RT: Pomimo niedzieli kontynuowane są szerokim frontem prace bitumiczne na budowie #S6 na w. #Gdynia Wielki Kack na Obw. Trójmiasta. @GDDKiA #ŁączymyPolskę dzięki #FunduszeUE w #pomorskie.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 1.10.2022 roku

RT: Na obwodnicy #Kobylanki w ciągu #S10 został przywrócony ruch 2 jezdniami. Zakończyły się prace remontowe przy wiadukcie nad drogą #Zieleniewo-#Miedwiecko.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 30.09.2022 roku

RT: Od 1 sierpnia, na 2⃣ miesiące, znieśliśmy godzinowy zakaz poruszania się pojazdów o masie całkowitej powyżej 16t na #S2 #POW pomiędzy w. Opacz i Lubelska. Teraz wydłużamy ten okres do końca 2022r. #mazowieckie

RT: Noga z gazu! Trwa remont nawierzchni na #A4 pomiędzy węzłami #LegnicaWschód i #LegnickiePole na jezdni w kier. Zgorzelca. Zwężony jest jeden pas jezdni, co może powodować spowolnienie ruchu. Po weekendzie prace przeniosą się na jezdnię w kier. Wrocławia #remont @GDDKiA @MI_GOV_PL

RT: ⚠️ Uwaga kierowcy! 3 X rozpoczynamy remont nawierzchni drogi #S1 pomiędzy #Kamesznica-#Laliki. Na części odc. objętego remontem ruch wahadłowy będzie sterowany 🚦 sygnalizacją świetlną. Planowane zakończenie remontu 25 X.
@GDDKiA

RT: Kierowcy mogą już korzystać z wszystkich łącznic węzła Strzelce Opolskie w ciągu autostrady A4. W ramach zakończonego remontu poza trasą główną prace były prowadzone także na węźle Strzelce Opolskie oraz węźle Kędzierzyn – Koźle.
@GDDKiA @MI_GOV_PL

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 29.09.2022 roku

RT: Uwaga kierowcy! Trwa rozładowywanie zatoru po kolizji na autostradzie A4 pomiędzy węzłem K-Koźle i Strzelce Opolskie (km 278).

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 28.09.2022 roku

https://twitter.com/GDDKiA_Katowice/status/1575136090121453568

RT: ⚠️ Zaplanuj dłuższy przejazd pomiędzy #Katowice a #Sonowiec lub wybierz alternatywne trasy. Możesz też skorzystać ze środków transportu publicznego 🚄🚊🚋. Jutro zaczynamy kolejny etap remontu #S86. Po wprowadzeniu nowej organizacji ruchu zaczniemy frezowanie jezdni w➡️ Sosnowca.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 27.09.2022 roku

RT: Właśnie uruchomiliśmy jezdnię północną w kierunku Wrocławia na 7 km odcinku pomiędzy granicą z woj. śląskim i węzłem Kędzierzyn – Koźle, co oznacza zakończenie remontu na opolskim odcinku autostrady A4. Szerokiej drogi!

RT: Mamy zdarzenie drogowe na remontowanym odcinku #S86 na wysokości Castoramy. Służby drogowe pomagają w przywróceniu ruchu na zajętym pasie. Na czas załadowania uszkodzonego pojazdu na lawetę ruch odbywa się 1 pasem.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 26.09.2022 roku

RT: Uwaga! Na autostradzie A4 pomiędzy węzłem Strzelce Opolskie i węzłem Łany (281 km) po porannym wypadku trwa przeładunek oraz wyciąganie pojazdu. Zamknięte zostały obydwie jezdnie. Wyznaczono objazd w kierunku Katowic na w. Strzelce Opolskie, a w kierunku Wrocławia na w. Łany.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 25.09.2022 roku

RT: Wypadek na drodze #S3 . Na łącznicy zjazdowej węzła #Klucz z S3 w kierunku Kołbaskowo przewróciła się cysterna z paliwem w poprzek drogi. Służby ratunkowe #Straż, #Policja i drogowe na miejscu. Łącznica zamknięta. Objazd w kierunku Kołbaskowa wyznaczono przez Węzeł Podjuchy.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 24.09.2022 roku

RT: Uwaga! Zapowiadamy poważne utrudnienia – zwężenia do 1 pasa ruchu na Obw. Trójmiasta na węźle #Gdynia Wielki Kack związany z budową #S6 odc. Szemud – Gdynia.
@GDDKiA #ŁączymyPolskę dzięki #FunduszeUE w #pomorskie fot. Piotr Michalski/GDDKiA

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 23.09.2022 roku

RT: Rzut oka na #S7 #obwodnicaKielc #świętokrzyskie w jesiennej scenerii
@GDDKiA_Kielce @GDDKiA #FunduszeUE

RT: Na koniec tygodnia bardzo dobra informacja dla kierowców podróżujących opolskim odcinkiem autostrady A4. Od wtorku 27.09 przywracamy ruch na 7 km odcinku jezdni północnej w kierunku Wrocławia, co oznacza zakończenie remontu na autostradzie A4 w woj. opolskim. @GDDKiA @MI_GOV_PL

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 22.09.2022 roku

RT: ⚠️Obwodnica #Lublin. Trwa wyciąganie ciężarówki z rowu. Jadąc od str. #Rzeszów zjazd w kierunku #Warszawa jest zablokowany. Najlepiej zawrócić na kolejnym węźle “#Czechów”, 5 km dalej. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze przez co najmniej dwie godziny.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 21.09.2022 roku

RT: UWAGA! S8 zablokowana między węzłami Piotrków Tryb. Zach i Piotrków Tryb Pn. W miejscu naprawy nawierzchni zderzyły się dwa samochody, całkowicie blokując przejazd na Warszawę. Jadący z południa mogą to miejsce ominąć przez miasto.

RT: UWAGA! Na autostradzie #A1 na wysokości węzła Radomsko, na jezdni w kier. Łodzi ruszyły prace porządkowe na odc. blisko 3 km (km 392,7 – 390). Zajęte pasy: awaryjny i prawy. Zakończenie ok. 19.00. Noga z gazu!

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 20.09.2022 roku

https://twitter.com/GDDKiA_Katowice/status/1572104552656293888

RT: ⚠️Uwaga kierowcy! 🚧 Jezdnia na #Katowice #A4 na odc. #RudaŚląska – węzeł #Chorzów zablokowana. 💥Kolizja 3️⃣ pojazdów spowodowała wywrócenie się pojazdu ciężaroweg. Przewidujemy, że usunięcie utrudnienia potrwa około 3-4 godzin.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 19.09.2022 roku

RT: Na #S3 pomiędzy węzłami #Polkowice Południe i #Lubin Północ, kier. #JeleniaGóra, doszło do zderzenie 2 pojazdów osobowych. Jeden z pojazdów przewoził łódkę na przyczepie. Łódź spadła i blokuje jezdnie. Jezdnia obecnie jest zablokowana. Brak osób poszkodowanych.

RT: Uwaga! #S8 węzeł Różan (Ostrów Mazowiecka) – zablokowana łącznica zjazdowa z #S8 na #DK60, wywrócił się samochód ciężarowy. Wyznaczono objazdy drogami lokalnymi. #mazowieckie

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 16.09.2022 roku

RT: Zmiany w #Gdynia przy budowanej trasie #S6 – uruchomienie Nowej Rdestowej i zasady przejazdu w. Chwaszczyno – w. Gdynia Wielki Kack.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 14.09.2022 roku

RT: 📢Od dzisiaj do środy 14.09, do końca dnia (północ), zamknięty będzie #MOP Jastrząbka na #A4 między #Dębica i #Tarnów (kierunek Kraków). W tym czasie kierowcy mogą korzystać z sąsiednich MOP-ów tj. MOP Paszczyna Północ między #Rzeszów i #Dębica oraz MOP Rudka w rejonie #Tarnów.

RT: UWAGA! #MOP Lisiny Wschód na #S3 w kierunku #ZielonaGóra, pomiędzy węzłami #NowaSól Południe i Nowa Sól Zachód będzie zamknięty do godzin porannych 15.09. Zachęcamy do korzystania z sąsiednich MOPów: Polkowice (#dolnośląskie) i Racula Wschód (#lubuskie).

RT: Uwaga kierowcy! MOP Jankowice Wielkie na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia będzie nieczynny jeszcze w czwartek 15 września br. do godzin porannych. Zachęcamy do korzystania z sąsiednich MOP-ów Młyński Staw oraz Oleśnica Mała.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 13.09.2022 roku

https://twitter.com/MI_GOV_PL/status/1569700026028359680

RT: 📣 Kolejny odcinek #ViaBaltica oddany do ruchu❗️
🚗 #S61 Szczuczyn – Ełk Południe liczy 23,3 km długości.🛣
✅ W ramach inwestycji powstały http://m.in. 2 węzły i 19 obiektów inżynieryjnych.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 12.09.2022 roku

RT: UWAGA! Od dziś do 14.09 (środa) zamknięty będzie #MOP Lisiny Wschód na #S3 w kierunku #ZielonaGóra, pomiędzy węzłami #NowaSól Południe i Nowa Sól Zachód. Zachęcamy do korzystania z sąsiednich MOPów: Polkowice (#dolnośląskie) i Racula Wschód (#lubuskie).

RT: Uwaga kierowcy! Od dzisiaj do środy 14 września br. będzie zamknięty dla ruchu MOP Jankowice Wielkie w kierunku Wrocławia. Zachęcamy do korzystania z sąsiednich MOP-ów – Młyński Staw oraz Oleśnica Mała na terenie odcinka dolnośląskiego.

https://twitter.com/GDDKiA_Rzeszow/status/1569213655056613376

RT: 📢Od dzisiaj do środy 14.09, do końca dnia (północ), zamknięty będzie #MOP Jastrząbka na #A4 między #Dębica i #Tarnów (kierunek Kraków). W tym czasie kierowcy mogą korzystać z sąsiednich MOP-ów tj. MOP Paszczyna Północ między #Rzeszów i #Dębica oraz MOP Rudka w rejonie #Tarnów.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 9.09.2022 roku

RT: ⚠️ Wczoraj na drodze S5 na wys. Sobiejuch (pow. żniński) doszło do zderzenia ciężarówki z pojazdem służby drogowej, który na pasie awaryjnym na zlec. wykonawcy odc. prowadził prace gwar. Zginął jeden z pracowników. Uważaj na drodze! Chwila nieuwagi może być powodem tragedii!

RT: Uwaga kierowcy! W związku z ostatnimi opadami deszczu i uszkodzeniem studzienki na wjeździe na MOP Wysoka w ciągu autostrady A4 pomiędzy w. K-Koźle i Krapkowice w kierunku Wrocławia, w dniu dzisiejszym będzie on zamknięty.

RT: Uwaga! Zmiany weekendowe w tymczasowej organizacji ruchu na w. #Gdynia Wielki Kack na Obw. Trójmiasta związane z budową #S6.

RT: Powoli dobiegają końca prace remontowe na autostradzie A4. Na ostatnich odcinkach układana jest warstwa ścieralna. Trwają prace na obiektach mostowych.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 8.09.2022 roku

RT: Kierowcy mogą już korzystać ze stacji paliw na #MOPKępskoWschód w ciągu drogi #S3 w #lubuskie. Na otwarcie sklepu i restauracji musimy jeszcze poczekać. Można korzystać z całej infrastruktury zewnętrznej MOP-u (parking, toalety, miejsca do wypoczynku).

RT: Sukcesywnie na naszych drogach można zauważyć tablice „Stop zły kierunek”. Jest to informacja dla kierowców by zapobiec wjechaniu pod prąd i zachować #bezpieczeństwo w czasie podróży . #BRD #zachodniopomorskie

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 7.09.2022 roku

RT: Przejazd na budowie #S6 na w. #Gdynia W. Kack w ciągu Obw. Trójmiasta odbywa się 2 pasami w każdym kierunku. Na zamkniętych częściach węzła są prowadzone m. in. prace bitumiczne, montaż barier. #ŁączymyPolskę dzięki udziałowi #FunduszeUE.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 6.09.2022 roku

RT: Aktualizacja: zablokowany lewy pas, ruch się odbywa pozostałymi pasami.

https://twitter.com/GDDKiA_Warszawa/status/1567054281609445378

RT: Uwaga! kolizja na #S2 pomiędzy węzłami Puławska i Warszawa Lotnisko w stronę Poznania. Zablokowane 2 pasy ruchu.

RT: W związku z nocnymi badaniami oświetlenia autostrady A1 w rejonie Piotrkowa Trybunalskiego, w ciągu dwóch najbliższych nocny kilkakrotnie będzie zatrzymywany ruch dziś: na 346 km na jezdni do Katowic i na S8 na 325 km do Wrocławia, jutro na 338 km w kier. Gdańska.

ZOBACZ TEŻ: Jaką nawigację do samochodu ciężarowego wybrać? – ranking 2022 >>

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 5.09.2022 roku

RT: UWAGA! Na autostradzie #A2 w Dmosinie – między węzłami Łowicz i Łódź Pn. samochód wypadł z drogi, uderzył w bariery i zablokował lewy pas w kier. Poznania. Trzeba zwolnić. Przejazd na Warszawę bez zakłóceń.

ZOBACZ TEŻ: Jaką nawigację do samochodu ciężarowego wybrać? – ranking 2022 >>

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 4.09.2022 roku

RT: Trwa rozładowywanie zatoru powstałego na A4 pomiędzy miejscem zdarzenia, a węzłem Kędzierzyn-Koźle. Jezdnia w kierunku Katowic jest nadal zablokowana. Wprowadzono objazd: w. Kędzierzyn-Koźle – DW 426 – DK 94 – DW 907 – DK40 – w. Łany.

ZOBACZ TEŻ: Jaką nawigację do samochodu ciężarowego wybrać? – ranking 2022 >>

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 2.09.2022 roku

https://twitter.com/GDDKiA_Poznan/status/1565255561565929472

RT: Przypominany, że w niedzielę 4 września br. zostanie całkowicie wyłączony z ruchu drogowego węzeł Poznań Ławica w ciągu drogi #S11

ZOBACZ TEŻ: Jaką nawigację do samochodu ciężarowego wybrać? – ranking 2022 >>

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 1.09.2022 roku

https://twitter.com/GDDKiA_Poznan/status/1565255561565929472

RT: W związku z organizacją imprezy sportowej Enea IRONMAN 70.3 Poznań i przebiegiem trasy kolarskiej informujemy, że 4 września br. zostanie całkowicie wyłączony z ruchu drogowego węzeł Poznań Ławica w ciągu drogi #S11

RT: UWAGA! Utrudnienia na #S8 między Rawą Maz i Tomaszowem Maz. Na 372 km trasy, na jezdni w kier. Piotrkowa Tryb zderzyły się ciężarówka i auto osobowe. Jedna oso została ranna. W miejscu wypadku ruch odbywa się tylko lewym pasem. Noga z gazu!

ZOBACZ TEŻ: Jaką nawigację do samochodu ciężarowego wybrać? – ranking 2022 >>

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 31.08.2022 roku

https://twitter.com/GDDKiA_Byd/status/1565058347342127109

RT: Kolejne dobre wieści z #S5 na odc. Dworzysko – Gruczno oraz w Trzeciewcu udostępniliśmy do ruchu kolejne fragmenty drogi w pełnym przekroju 2×2. To łącznie ok. +3,5 km. Jedź ostrożnie!

RT: Ruch od gr. woj. #Świętokrzyskie #Małopolska w kierunku #Kraków w m. #Moczydło odbywa się już po prawej jezdni #S7 w dwóch kierunkach, na odc. ok.1,5 km i dalej drogą dojazdową 450 m do #DK7.

RT: Na #A4 w okolicy Biskupic km 145 oraz Sadkowa km 143, prowadzone są prace przy podporach wiaduktów biegnących nad autostradą. W trakcie prowadzenia prac jezdnia jest zwężona. Prace potrwają do jutra. Noga z gazu!

RT: Uwaga kierowcy! Na MOP-ach Jawornik i Jastrząbka na odcinku #A4 #Tarnów – #Dębica nastąpiła awaria sieci wodociągowej. Na czas jej usuwania, brak będzie dostępu do wody i urządzeń sanitarnych. Utrudnienia potrwają do ok. godz. 15:00. #Podkarpacie

ZOBACZ TEŻ: Jaką nawigację do samochodu ciężarowego wybrać? – ranking 2022 >>

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 30.08.2022 roku

RT: S7 Warszawa Lotnisko – Lesznowola. Jezdnia w kierunku Warszawy także jest już dostępna.
#FunduszeUE
#ŁączymyPolskę

RT: 3, 2, 1…. za chwilę rusza S7 Warszawa Lotnisko – Lesznowola

RT: Na 385 km autostrady #A1 między Radomskiem i Kamieńskiem, na jezdni w kier. Łodzi, samochód ciężarowy uderzył w bariery, blokując pas wolny i awaryjny. Uważajmy!

ZOBACZ TEŻ: Jaką nawigację do samochodu ciężarowego wybrać? – ranking 2022 >>

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 29.08.2022 roku

RT: Od godziny 20 będzie w rejonie #Goleniowa zamknięty przejazd jezdnią #S6 w stronę #Koszalina. Będzie podnoszona przez dźwig z rowu przewrócona ciężarówka. Wprowadzony zostanie objazd starą DK6 od węzła #Goleniów Lotnisko do węzła #Osina. #Utrudnienie może potrwać kilka godzin.

RT: Uwaga! Na #S8 w rej. w. Marki uszkodzona została bramownica. Dla bezpieczeństwa kierowców zdecydowaliśmy o rozbiórce. Dziś w nocy ok. godz. 0.30 (30.08) na czas rozbiórki (ok. 30 min.) zamkniemy #S8 pomiędzy węzłami Zielonka i Marki. Proszę o korzystanie z dróg alternatywnych.

ZOBACZ TEŻ: Jaką nawigację do samochodu ciężarowego wybrać? – ranking 2022 >>

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 28.08.2022 roku

RT: Rano na #A4 między węzłami #Zgorzelec a #Godzieszów doszło do wypadku ciężarówki z osobówką. Na miejscu są wszystkie służby. Droga jest zablokowana. Pojazdy z zatoru były wycofywane. Obecnie policja blokuje węzeł Godzieszów. Informacje wyswietlane są na tablicach zmiennej treści.

ZOBACZ TEŻ: Jaką nawigację do samochodu ciężarowego wybrać? – ranking 2022 >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

MOŻE SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ...

Master Truck Show 2023 – przed nami 19. edycja zlotu!

Master Truck Show 2023 to zlot, który co roku przyciąga uwagę miłośników…

Południowa Obwodnica Warszawy bez ograniczeń dla kierowców ciężarówek

Od niedawna kierowcy samochodów ciężarowych o DMC powyżej 16 ton mogą cieszyć…

Wzorowy kierowca 2022 – weź udział w konkursie i zgarnij nagrody!

Przed nami tegoroczny Master Truck Show! Zlot odbędzie się ponownie w Nowej…

Tunel pod Mont Blanc zostanie zamknięty od 4 września do 18 grudnia 2023 r.

Tunel pod Mont Blanc to kluczowe połączenie pomiędzy Francją a Włochami, łączące…