Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 27.09.2022 roku

RT: Właśnie uruchomiliśmy jezdnię północną w kierunku Wrocławia na 7 km odcinku pomiędzy granicą z woj. śląskim i węzłem Kędzierzyn – Koźle, co oznacza zakończenie remontu na opolskim odcinku autostrady A4. Szerokiej drogi!

RT: Mamy zdarzenie drogowe na remontowanym odcinku #S86 na wysokości Castoramy. Służby drogowe pomagają w przywróceniu ruchu na zajętym pasie. Na czas załadowania uszkodzonego pojazdu na lawetę ruch odbywa się 1 pasem.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 26.09.2022 roku

RT: Uwaga! Na autostradzie A4 pomiędzy węzłem Strzelce Opolskie i węzłem Łany (281 km) po porannym wypadku trwa przeładunek oraz wyciąganie pojazdu. Zamknięte zostały obydwie jezdnie. Wyznaczono objazd w kierunku Katowic na w. Strzelce Opolskie, a w kierunku Wrocławia na w. Łany.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 25.09.2022 roku

RT: Wypadek na drodze #S3 . Na łącznicy zjazdowej węzła #Klucz z S3 w kierunku Kołbaskowo przewróciła się cysterna z paliwem w poprzek drogi. Służby ratunkowe #Straż, #Policja i drogowe na miejscu. Łącznica zamknięta. Objazd w kierunku Kołbaskowa wyznaczono przez Węzeł Podjuchy.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 24.09.2022 roku

RT: Uwaga! Zapowiadamy poważne utrudnienia – zwężenia do 1 pasa ruchu na Obw. Trójmiasta na węźle #Gdynia Wielki Kack związany z budową #S6 odc. Szemud – Gdynia.
@GDDKiA #ŁączymyPolskę dzięki #FunduszeUE w #pomorskie fot. Piotr Michalski/GDDKiA

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 23.09.2022 roku

RT: Rzut oka na #S7 #obwodnicaKielc #świętokrzyskie w jesiennej scenerii
@GDDKiA_Kielce @GDDKiA #FunduszeUE

RT: Na koniec tygodnia bardzo dobra informacja dla kierowców podróżujących opolskim odcinkiem autostrady A4. Od wtorku 27.09 przywracamy ruch na 7 km odcinku jezdni północnej w kierunku Wrocławia, co oznacza zakończenie remontu na autostradzie A4 w woj. opolskim. @GDDKiA @MI_GOV_PL

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 22.09.2022 roku

RT: ⚠️Obwodnica #Lublin. Trwa wyciąganie ciężarówki z rowu. Jadąc od str. #Rzeszów zjazd w kierunku #Warszawa jest zablokowany. Najlepiej zawrócić na kolejnym węźle “#Czechów”, 5 km dalej. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze przez co najmniej dwie godziny.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 21.09.2022 roku

RT: UWAGA! S8 zablokowana między węzłami Piotrków Tryb. Zach i Piotrków Tryb Pn. W miejscu naprawy nawierzchni zderzyły się dwa samochody, całkowicie blokując przejazd na Warszawę. Jadący z południa mogą to miejsce ominąć przez miasto.

RT: UWAGA! Na autostradzie #A1 na wysokości węzła Radomsko, na jezdni w kier. Łodzi ruszyły prace porządkowe na odc. blisko 3 km (km 392,7 – 390). Zajęte pasy: awaryjny i prawy. Zakończenie ok. 19.00. Noga z gazu!

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 20.09.2022 roku

RT: ⚠️Uwaga kierowcy! 🚧 Jezdnia na #Katowice #A4 na odc. #RudaŚląska – węzeł #Chorzów zablokowana. 💥Kolizja 3️⃣ pojazdów spowodowała wywrócenie się pojazdu ciężaroweg. Przewidujemy, że usunięcie utrudnienia potrwa około 3-4 godzin.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 19.09.2022 roku

RT: Na #S3 pomiędzy węzłami #Polkowice Południe i #Lubin Północ, kier. #JeleniaGóra, doszło do zderzenie 2 pojazdów osobowych. Jeden z pojazdów przewoził łódkę na przyczepie. Łódź spadła i blokuje jezdnie. Jezdnia obecnie jest zablokowana. Brak osób poszkodowanych.

RT: Uwaga! #S8 węzeł Różan (Ostrów Mazowiecka) – zablokowana łącznica zjazdowa z #S8 na #DK60, wywrócił się samochód ciężarowy. Wyznaczono objazdy drogami lokalnymi. #mazowieckie

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 16.09.2022 roku

RT: Zmiany w #Gdynia przy budowanej trasie #S6 – uruchomienie Nowej Rdestowej i zasady przejazdu w. Chwaszczyno – w. Gdynia Wielki Kack.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 14.09.2022 roku

RT: 📢Od dzisiaj do środy 14.09, do końca dnia (północ), zamknięty będzie #MOP Jastrząbka na #A4 między #Dębica i #Tarnów (kierunek Kraków). W tym czasie kierowcy mogą korzystać z sąsiednich MOP-ów tj. MOP Paszczyna Północ między #Rzeszów i #Dębica oraz MOP Rudka w rejonie #Tarnów.

RT: UWAGA! #MOP Lisiny Wschód na #S3 w kierunku #ZielonaGóra, pomiędzy węzłami #NowaSól Południe i Nowa Sól Zachód będzie zamknięty do godzin porannych 15.09. Zachęcamy do korzystania z sąsiednich MOPów: Polkowice (#dolnośląskie) i Racula Wschód (#lubuskie).

RT: Uwaga kierowcy! MOP Jankowice Wielkie na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia będzie nieczynny jeszcze w czwartek 15 września br. do godzin porannych. Zachęcamy do korzystania z sąsiednich MOP-ów Młyński Staw oraz Oleśnica Mała.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 13.09.2022 roku

RT: 📣 Kolejny odcinek #ViaBaltica oddany do ruchu❗️
🚗 #S61 Szczuczyn – Ełk Południe liczy 23,3 km długości.🛣
✅ W ramach inwestycji powstały http://m.in. 2 węzły i 19 obiektów inżynieryjnych.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 12.09.2022 roku

RT: UWAGA! Od dziś do 14.09 (środa) zamknięty będzie #MOP Lisiny Wschód na #S3 w kierunku #ZielonaGóra, pomiędzy węzłami #NowaSól Południe i Nowa Sól Zachód. Zachęcamy do korzystania z sąsiednich MOPów: Polkowice (#dolnośląskie) i Racula Wschód (#lubuskie).

RT: Uwaga kierowcy! Od dzisiaj do środy 14 września br. będzie zamknięty dla ruchu MOP Jankowice Wielkie w kierunku Wrocławia. Zachęcamy do korzystania z sąsiednich MOP-ów – Młyński Staw oraz Oleśnica Mała na terenie odcinka dolnośląskiego.

https://twitter.com/GDDKiA_Rzeszow/status/1569213655056613376

RT: 📢Od dzisiaj do środy 14.09, do końca dnia (północ), zamknięty będzie #MOP Jastrząbka na #A4 między #Dębica i #Tarnów (kierunek Kraków). W tym czasie kierowcy mogą korzystać z sąsiednich MOP-ów tj. MOP Paszczyna Północ między #Rzeszów i #Dębica oraz MOP Rudka w rejonie #Tarnów.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 9.09.2022 roku

RT: ⚠️ Wczoraj na drodze S5 na wys. Sobiejuch (pow. żniński) doszło do zderzenia ciężarówki z pojazdem służby drogowej, który na pasie awaryjnym na zlec. wykonawcy odc. prowadził prace gwar. Zginął jeden z pracowników. Uważaj na drodze! Chwila nieuwagi może być powodem tragedii!

RT: Uwaga kierowcy! W związku z ostatnimi opadami deszczu i uszkodzeniem studzienki na wjeździe na MOP Wysoka w ciągu autostrady A4 pomiędzy w. K-Koźle i Krapkowice w kierunku Wrocławia, w dniu dzisiejszym będzie on zamknięty.

RT: Uwaga! Zmiany weekendowe w tymczasowej organizacji ruchu na w. #Gdynia Wielki Kack na Obw. Trójmiasta związane z budową #S6.

RT: Powoli dobiegają końca prace remontowe na autostradzie A4. Na ostatnich odcinkach układana jest warstwa ścieralna. Trwają prace na obiektach mostowych.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 8.09.2022 roku

RT: Kierowcy mogą już korzystać ze stacji paliw na #MOPKępskoWschód w ciągu drogi #S3 w #lubuskie. Na otwarcie sklepu i restauracji musimy jeszcze poczekać. Można korzystać z całej infrastruktury zewnętrznej MOP-u (parking, toalety, miejsca do wypoczynku).

RT: Sukcesywnie na naszych drogach można zauważyć tablice „Stop zły kierunek”. Jest to informacja dla kierowców by zapobiec wjechaniu pod prąd i zachować #bezpieczeństwo w czasie podróży . #BRD #zachodniopomorskie

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 7.09.2022 roku

RT: Przejazd na budowie #S6 na w. #Gdynia W. Kack w ciągu Obw. Trójmiasta odbywa się 2 pasami w każdym kierunku. Na zamkniętych częściach węzła są prowadzone m. in. prace bitumiczne, montaż barier. #ŁączymyPolskę dzięki udziałowi #FunduszeUE.

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 6.09.2022 roku

RT: Aktualizacja: zablokowany lewy pas, ruch się odbywa pozostałymi pasami.

RT: Uwaga! kolizja na #S2 pomiędzy węzłami Puławska i Warszawa Lotnisko w stronę Poznania. Zablokowane 2 pasy ruchu.

RT: W związku z nocnymi badaniami oświetlenia autostrady A1 w rejonie Piotrkowa Trybunalskiego, w ciągu dwóch najbliższych nocny kilkakrotnie będzie zatrzymywany ruch dziś: na 346 km na jezdni do Katowic i na S8 na 325 km do Wrocławia, jutro na 338 km w kier. Gdańska.

ZOBACZ TEŻ: Jaką nawigację do samochodu ciężarowego wybrać? – ranking 2022 >>

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 5.09.2022 roku

RT: UWAGA! Na autostradzie #A2 w Dmosinie – między węzłami Łowicz i Łódź Pn. samochód wypadł z drogi, uderzył w bariery i zablokował lewy pas w kier. Poznania. Trzeba zwolnić. Przejazd na Warszawę bez zakłóceń.

ZOBACZ TEŻ: Jaką nawigację do samochodu ciężarowego wybrać? – ranking 2022 >>

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 4.09.2022 roku

RT: Trwa rozładowywanie zatoru powstałego na A4 pomiędzy miejscem zdarzenia, a węzłem Kędzierzyn-Koźle. Jezdnia w kierunku Katowic jest nadal zablokowana. Wprowadzono objazd: w. Kędzierzyn-Koźle – DW 426 – DK 94 – DW 907 – DK40 – w. Łany.

ZOBACZ TEŻ: Jaką nawigację do samochodu ciężarowego wybrać? – ranking 2022 >>

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 2.09.2022 roku

https://twitter.com/GDDKiA_Poznan/status/1565255561565929472

RT: Przypominany, że w niedzielę 4 września br. zostanie całkowicie wyłączony z ruchu drogowego węzeł Poznań Ławica w ciągu drogi #S11

ZOBACZ TEŻ: Jaką nawigację do samochodu ciężarowego wybrać? – ranking 2022 >>

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 1.09.2022 roku

https://twitter.com/GDDKiA_Poznan/status/1565255561565929472

RT: W związku z organizacją imprezy sportowej Enea IRONMAN 70.3 Poznań i przebiegiem trasy kolarskiej informujemy, że 4 września br. zostanie całkowicie wyłączony z ruchu drogowego węzeł Poznań Ławica w ciągu drogi #S11

RT: UWAGA! Utrudnienia na #S8 między Rawą Maz i Tomaszowem Maz. Na 372 km trasy, na jezdni w kier. Piotrkowa Tryb zderzyły się ciężarówka i auto osobowe. Jedna oso została ranna. W miejscu wypadku ruch odbywa się tylko lewym pasem. Noga z gazu!

ZOBACZ TEŻ: Jaką nawigację do samochodu ciężarowego wybrać? – ranking 2022 >>

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 31.08.2022 roku

RT: Kolejne dobre wieści z #S5 na odc. Dworzysko – Gruczno oraz w Trzeciewcu udostępniliśmy do ruchu kolejne fragmenty drogi w pełnym przekroju 2×2. To łącznie ok. +3,5 km. Jedź ostrożnie!

RT: Ruch od gr. woj. #Świętokrzyskie #Małopolska w kierunku #Kraków w m. #Moczydło odbywa się już po prawej jezdni #S7 w dwóch kierunkach, na odc. ok.1,5 km i dalej drogą dojazdową 450 m do #DK7.

RT: Na #A4 w okolicy Biskupic km 145 oraz Sadkowa km 143, prowadzone są prace przy podporach wiaduktów biegnących nad autostradą. W trakcie prowadzenia prac jezdnia jest zwężona. Prace potrwają do jutra. Noga z gazu!

RT: Uwaga kierowcy! Na MOP-ach Jawornik i Jastrząbka na odcinku #A4 #Tarnów – #Dębica nastąpiła awaria sieci wodociągowej. Na czas jej usuwania, brak będzie dostępu do wody i urządzeń sanitarnych. Utrudnienia potrwają do ok. godz. 15:00. #Podkarpacie

ZOBACZ TEŻ: Jaką nawigację do samochodu ciężarowego wybrać? – ranking 2022 >>

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 30.08.2022 roku

RT: S7 Warszawa Lotnisko – Lesznowola. Jezdnia w kierunku Warszawy także jest już dostępna.
#FunduszeUE
#ŁączymyPolskę

RT: 3, 2, 1…. za chwilę rusza S7 Warszawa Lotnisko – Lesznowola

RT: Na 385 km autostrady #A1 między Radomskiem i Kamieńskiem, na jezdni w kier. Łodzi, samochód ciężarowy uderzył w bariery, blokując pas wolny i awaryjny. Uważajmy!

ZOBACZ TEŻ: Jaką nawigację do samochodu ciężarowego wybrać? – ranking 2022 >>

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 29.08.2022 roku

RT: Od godziny 20 będzie w rejonie #Goleniowa zamknięty przejazd jezdnią #S6 w stronę #Koszalina. Będzie podnoszona przez dźwig z rowu przewrócona ciężarówka. Wprowadzony zostanie objazd starą DK6 od węzła #Goleniów Lotnisko do węzła #Osina. #Utrudnienie może potrwać kilka godzin.

RT: Uwaga! Na #S8 w rej. w. Marki uszkodzona została bramownica. Dla bezpieczeństwa kierowców zdecydowaliśmy o rozbiórce. Dziś w nocy ok. godz. 0.30 (30.08) na czas rozbiórki (ok. 30 min.) zamkniemy #S8 pomiędzy węzłami Zielonka i Marki. Proszę o korzystanie z dróg alternatywnych.

ZOBACZ TEŻ: Jaką nawigację do samochodu ciężarowego wybrać? – ranking 2022 >>

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 28.08.2022 roku

RT: Rano na #A4 między węzłami #Zgorzelec a #Godzieszów doszło do wypadku ciężarówki z osobówką. Na miejscu są wszystkie służby. Droga jest zablokowana. Pojazdy z zatoru były wycofywane. Obecnie policja blokuje węzeł Godzieszów. Informacje wyswietlane są na tablicach zmiennej treści.

ZOBACZ TEŻ: Jaką nawigację do samochodu ciężarowego wybrać? – ranking 2022 >>

MOŻE SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ...

Daimler Truck zawiesza współpracę z rosyjskim Kamazem!

Daimler Trucks nie będzie już dostarczać komponentów i produkować ciężarówek w ramach…

Wzorowy kierowca 2022 – weź udział w konkursie i zgarnij nagrody!

Spis treści Wzorowy kierowca 2022 – na czym polega konkurs?Wzorowy kierowca 2022…

Rusza masowa produkcja elektrycznego Freightlinera eCascadia

Dziesiątki przedprodukcyjnych prototypów elektrycznego samochodu ciężarowego Freightliner eCascadia jeżdżą od lat po…

Volvo Trucks rozpocznie produkcję akumulatorów do aut elektrycznych

Już na jesieni Volvo Trucks rozpocznie produkcję akumulatorów do produkowanych przez siebie…