Master Truck Show

Master Truck Show 2023 to zlot, który co roku przyciąga uwagę miłośników niezwykłych ciężarówek i motoryzacji na najwyższym poziomie. W lipcu tego roku, uczestnicy zlotu Master Truck Show będą mogli cieszyć się trzema dniami pełnymi emocji, ciekawych konkursów oraz pokazów. 

Master Truck Show 2023 – termin zlotu i lokalizacja

Master Truck Show odbędzie się od 14 do 16 lipca 2023 roku na lotnisku Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi koło Opola.

Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi to doskonale skomunikowane miejsce, do którego łatwo dojechać z różnych części Polski. Dzięki dogodnym połączeniom drogowym i bliskości głównych tras komunikacyjnych, uczestnicy 19. Master Truck Show 2023 szybko i bezproblemowo dotrą na miejsce tego niezapomnianego wydarzenia.

Master Truck Show 2023 – program zlotu

Program zlotu Master Truck Show 2023 będzie niezwykle różnorodny. Organizatorzy przygotowali liczne pokazy, wyścigi, jazdy terenowe oraz konkursy z udziałem najpiękniejszych ciężarówek. Wśród atrakcji znajdą się również wyścigi wraków oraz konkursy w najlepiej dopracowane wnętrza ciężarówek.

Udział w zlocie Master Truck Show 2023 wiąże się z koniecznością zgłoszenia swojego pojazdu oraz opłaceniem parkingu. Przedsiębiorcy z branży motoryzacyjnej mogą również skorzystać z oferty przygotowanej przez organizatorów, obejmującej możliwość promowania swojej firmy podczas trwania zlotu, o czym piszemy w dalszej części tego wpisu.

Najpiękniejsze pojazdy zgromadzone na zlocie Master Truck Show 2023 będą rywalizować o tytuł najlepszej ciężarówki w różnych kategoriach. Wśród nich znajdą się zarówno ciężarówki ośmioosiowe, jak i amerykańskie, a także pojazdy znane już z 18. edycji zlotu.

Master Truck Show 2023 to wydarzenie, którego nie można przegapić. Odbywające się na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi, przyciąga co roku coraz większą liczbę uczestników i widzów z całej Europy. Zresztą sprawdźcie sami – warto doświadczyć tego wyjątkowego wydarzenia na własne oczy. Polecamy!

Strefa dla firm na Master Truck Show 2023

Firmy związane z branżą motoryzacyjną będą miały okazję zaprezentować swoje produkty i usługi na Master Truck Show 2023. Organizatorzy przewidzieli ponownie stworzenie specjalnej strefy dla firm, gdzie będą mogły one nawiązywać nowe kontakty biznesowe, poznać swoich potencjalnych klientów oraz podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi uczestnikami zlotu. 

Master Truck Show 2023 to doskonała okazja dla firm do zaprezentowania swojej marki na jednej z najbardziej prestiżowych imprez motoryzacyjnych w Polsce. Wspierając to wydarzenie, zyskujesz szereg korzyści, które przyczynią się do wzrostu rozpoznawalności Twojej firmy. Prezentacja swoich produktów i usług podczas imprezy motoryzacyjnej z tak pozytywnym w środowisku odbiorem, szerokim uznaniu oraz wielkim zainteresowaniu, to biznesowy strzał w dziesiątkę. To doskonała inwestycja w rozwój i promocję Twojej firmy na rynku. 

Bądź na bieżąco z Master Truck Show 2023 – śledź zapowiedzi i relacje

Aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi Master Truck Show 2023, warto śledzić kanał YouTube organizatorów oraz odwiedzać regularnie stronę internetową zlotu. Znajdziesz tam najświeższe relacje, zdjęcia oraz zapowiedzi kolejnych atrakcji, które czekają na uczestników tego niezwykłego wydarzenia.

Nie czekaj, dołącz do grona uczestników Master Truck Show 2023 i przeżyj niezapomniane chwile, pełne emocji i adrenaliny. Zapewnij sobie miejsce na zlocie już teraz, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej organizatora.

Ciesz się pięknem najpiękniejszych ciężarówek, ich rywalizacją o miano najciekawszej, niezwykłymi pokazami i nawiąż nowe znajomości w świecie motoryzacji. Rejestracja kierowców potrwa do 20 czerwca 2023 roku. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

MOŻE SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ...

Sytuacja na autostradach – najnowsze komunikaty GDDKiA 20.04.2024

Najnowsze komunikaty GDDKiA w dniu 27.10.2022 roku RT: UWAGA! Ograniczenia w ruchu…

Południowa Obwodnica Warszawy bez ograniczeń dla kierowców ciężarówek

Od niedawna kierowcy samochodów ciężarowych o DMC powyżej 16 ton mogą cieszyć…

Wzorowy kierowca 2022 – weź udział w konkursie i zgarnij nagrody!

Przed nami tegoroczny Master Truck Show! Zlot odbędzie się ponownie w Nowej…

Tunel pod Mont Blanc zostanie zamknięty od 4 września do 18 grudnia 2023 r.

Tunel pod Mont Blanc to kluczowe połączenie pomiędzy Francją a Włochami, łączące…